top of page

GİZLİLİK SÖZLEŞMESİ

Sitemiz internet bankacılığı düzeyinde güvenlilik ve gizlilik sunmaktadır.

Can Zinneha tarafından hizmete sunulan <www.eternitymodel.com> e-ticaret sitesi (bundan sonra Sitemiz olarak anılacaktır) müşterilerimizin vermiş olduğu bilgilerin gizliliğini koruma ve yapılan alışverişlerin güvenliğini sağlama prensipleri çerçevesinde, aşağıda belirtilen kuralları benimsemiştir.

Sitemize girilen bilgilerin ve işlemlerin güvenliği için gerekli önlemler, bilgi ve işlemin mahiyetine göre sitemiz ve/veya ilgili kart kuruluşlarınca sistem ve internet altyapısında alınmıştır. Tüm kredi kartı işlemleri ve onayları tarafımızdan bağımsız olarak ilgili banka ve benzeri kart kuruluşlarınca online olarak aranızda gerçekleştirilmektedir (Kredi kartı numarası ve şifresi gibi bilgiler sitemiz tarafından görülmez ve kaydedilmez).

Müşterilerimizin Sitemize üyelik, ürün/hizmet satın alma ve bilgi güncelleme amaçlı girdikleri bilgiler, özellikle kredi kartı ve banka kartlarına ait gizli bilgiler diğer internet kullanıcıları tarafından görüntülenemez.

Sitemiz, müşterilerimizden talep ettiğimiz ad-soyad, adres, telefon numarası ve elektronik posta adresi gibi kişisel bilgileri yasal bir yükümlülük altında bulunmadığı sürece herhangi bir üçüncü şahıs, kurum ve kuruluş ile paylaşılmamaktadır. Adres bilgisi dışındaki kişisel bilgiler, sadece sitemiz hizmetlerinin, müşterilere en iyi şekilde sunulabilmesini sağlamak amacıyla kullanılmakta, sitemiz bünyesinde güvenli bir ortamda saklanmaktadır. Adres bilgileri, müşterilerin siparişlerinin en kısa sürede sorunsuz olarak teslim edilebilmesini sağlamak amacıyla, yalnızca lojistik ve kargo firmalarıyla paylaşılmaktadır.

Sitemizde ödeme bilgilerinin güvenliğini sağlamak amacıyla SSL-Tabanlı 256-Bit kodlama kullanılmaktadır. Ayrıca başta kredi kartı olmak üzere diğer ödeme bilgileri uluslararası Visa ve Mastercard PCI-DSS standartlarına uygun olarak saklanmaktadır. Sitemiz, SSL ve Level 1 PCI-DSS sertifikaları sayesinde, müşterilerinin ödeme bilgilerinin çalınma korkusu olmadan güvenle işlem yapabileceği bir internet sitesidir.

Ödeme Yöntemleri

-  Kredi - Banka Kartı

 Payment Methods
bottom of page