top of page

Eternity Model "Yaşam Deneyim Programı"

_natural yellow butterfly isolated on white background_edited.png

Yaşam
Deneyim Programı

Yaşama farklı bir gerçeklik penceresinden bakmanın zamanı geldi. Yaşam hızla akıyor.  Yaşamla ilgili her konunun konuşulacağı, aranan cevapların bulunacağı, yaşamı hep birlikte derinliğine irdeleyeceğimiz, sorgulayacağımız, araştıracağımız ve deneyimleyeceğimiz yolculuk başlıyor. Bana eşlik etmek isterseniz gelin yolda beraber olalım. Yolculukta kendimizi tanıyalım, kendimiz olalım. Ben olarak var olup  tümbenliğimizde yaşayalım. 

Yaşamı katmansal bir yapıda deneyimleyeceğimiz program bir değişim ve dönüşüm yolculuğudur. Bu yolculukta evrimsel sürecimizi gözlemleyip, kendimiz ile ilgili devrimi yaşayabiliriz. Tek yapmamız gereken yolculuk için niyetli olmak ve ilk adımı atmaktır.

Bu program 3 (üç) bölüm olarak tasarlanmıştır. ilk bölümde yaşam, madde boyutu (3 gün), ikinci bölümde zaman boyutu (6 gün) ve üçüncü bölümde enerji boyutu (9 gün) ile ele alınıp, deneyimlenecektir.

Deneyim süreci Dr. Can Zinneha tarafından yönetilecektir. "Yaşam Deneyim Programı" Eternity Model ve 9 Element Teorisi üzerine kurgulanmıştır.

Yaşam Deneyim Programı, Eternity Model ve 9 Element Teorisi Dr. Can Zinneha tarafından geliştirilmiştir. Tüm hakları saklıdır. 

Katılım Koşulları için tıklayınız...

Yaşam Deneyim Programı - Madde Boyutu

12 - 14 Ocak 2024

GÖRÜŞLER
"Bu deneyimin kılavuzu beni kendi akıl evine girmeye çağırmadı, kendi aklımın eşiğine götürüp yol gösterdi, sonunda yolculuğun kendime doğru olduğunu fark etmemi sağladı. Bana kendi kanatlarını ödünç vermedi, sadece uçmayı zaten bildiğimi ve kanatlarımın orada beni beklediğini hatırlattı. İçimin dışımı yarattığı gerçekliğine beni uyandıran bu en güzel deneyim, yaşamın ta kendisi…"
BALAHAN BORA
"Eternity Modeli herkesin deneyimlemesini diliyorum İnanın kendi mucizenizi görmek hayata bakışınızı değiştirecek. Yaşam daha kolay anlaşılır ve basit gelecek kendinizi bulacaksınız."
SUNA ASİLSOY
"Yaşamı, varoluşu, yaratımı anlamak için başladığımız kurs bizi kendimize yöneltti, yolculuğumuzun hedefini öğrendik hep beraber. Katman katman açılan zorlu kapılardan sevgili kurs arkadaşlarımızla beraber geçiyoruz. 
Eternity Modelin ihtişamını gözlemliyoruz. "
ŞENAY IRMAK
"Şu hayatta bütün ömrümüz öğrenmekle geçiyor; konuşmayı, yürümeyi, yemek yemeyi, okumayı vs.vs…Bir tek kendimizi öğretmiyorlar bize. Halbuki önce kendini öğrenmeli insan ,ne istiyor, ne seviyor, neye kızıyor? İşte tam da bunun için var Yaşam Deneyim Programı. Hayatta öğrenilmesi gereken en önemli ders için. "
SİBEL GÜRCÜ
"Dr. Can Zinneha insanın kendine yolculuğuna ışık tutan müthiş bir rehber. Onun öğretisinde, yarattığı bu programa bu sene ikinci kez katılıyorum ve buluşmalarını iple çektiğim, bir saniyesini bile kaçırmak istemediğim bu olağanüstü deneyimin bir parçası olabildiğim için kendimi çok şanslı hissediyorum. "
CEREN ONUR

"3 gün süren ilk modülün sonuna geldiğimizde içimi büyük bir haz ve coşku kapladı. Çünkü hayatım boyunca yaradılışımızı anlayabilmenin arayışı içindeydim. Ve sorduğum, sorguladığım her şey çözülmeye başlamıştı. 

Kendi varoluşumu tanıdıkça, yaşamın kendisini, düşünce ve duygu sistemlerini anladıkça, bu hayatta ihtiyacım olan değişim ve dönüşümleri gerçekleştirmeye başladım. Bu bile, sizi bir ömür psikologlardan uzak tutmaya yeter :)"

DERYA SELVİ

"Yaşam" Deneyim Programı Kayıt Formu

Etkinliğimize kayıt yaptırdığınız için teşekkürler. Görüşmek üzere!

bottom of page